GisE Warszawa

,,GisE Octopus jest skierowany do każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i dba o zabezpieczenie swoich informacji przed wyciekiem poprzez podsłuch. Produkt jest szczególnie interesujący dla ministerstw, służb bezpieczeństwa i porządkowych, przedsiębiorstw, banków, samorządów, osób fizycznych, które cenią sobie prywatność i tajemnice handlowe.

bpnt.bialystok.pl

,,Startup GisE, który przeszedł inkubację w Hub of Talents 2, stworzył innowacyjne rozwiązanie zapewniające najwyższy stopień bezpieczeństwa antypodsłuchowego.

bialystokonline.pl

,,Założyciele startupu GisE to ludzie posiadający unikalne połączenie wiedzy branżowej (…) oraz solidnego backgroundu naukowego i wieloletniego doświadczenia biznesowego.

mamstartup.pl

,,(…) Przełomem w tym impasie może okazać się rozwiązanie firmy GisE – polskiego start-up’u technologicznego, który jako jedyny na rynku oferuje system o potwierdzonej skuteczności – niezależnie od odległości i kąta natarcia wiązki lasera. Octopus to unikalne połączenie transduktorowej bariery akustycznej i ciekłokrystalicznej powłoki optycznej, które działając w tym samym czasie, są w stanie uniemożliwić atak na wszelkie informacje przekazywane drogą werbalną. Ponadto system ten nie wpływa negatywnie na jakość pracy – a wręcz przeciwnie, w niektórych rozwiązaniach może podnieść jej komfort – co jest istotne w praktycznym wykorzystywaniu go na co dzień w biurze.

niebezpiecznik.pl