GisE Warszawa

GisE Cateye to detektor ukrytej optyki służący przeprowadzaniu profesjonalnych badań antypodsłuchowych. Rozwiązanie te oparte zostało na holograficznych goglach rozszerzonej rzeczywistości Microsoft Hololens 2 z których korzystają m. in. NASA czy U.S. Army. Jako pierwsi stosujemy je do wspomagania pracy zespołów antypodsłuchowych służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo najważniejszych osób w państwie. GisE Cateye pozwala zoptymalizować czas i środki potrzebne do sprawdzenia pomieszczenia, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości otrzymanych wyników. 

 

 

GisE Cateye w liczbach:

 

Nasza aplikacja sama będzie analizowała za Ciebie pomieszczenie pod kątem ukrytej optyki – w tym samym czasie możesz wykonywać inspekcję detektorem złącz nieliniowych co znacznie skraca czas przeprowadzania badań antypodsłuchowych.

 

Rozwiązanie GisE Cateye dostępne jest w 3 planach:

 

GisE Cateye to idealnie uzupełnie inspekcji detektorem złącz nieliniowych – jego skuteczność została dopasowana do długości ramienia urządzeń REI Orion i Selcom Cayman. Na poniższym zdjęciu załączono widok z testu GisE Cateye – w kamuflażu, w jednym z dwóch otworów umieszczono obiektyw o średnicy 1 mm, drugi otwór (lewy) zostawiono jako referencyjny.