GisE Warszawa

Podsłuch laserowy jest jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi umożliwiających przechwytywanie rozmów i dźwięków z wysoką precyzją. Profesjonalne sprzęty wprawdzie stanowią duży wydatek, jednak istnieje wiele amatorskich rozwiązań, które także okazują się bardzo skuteczne. Aby się przed nimi ochronić, warto zainwestować w nowoczesny detektor mikrofonów laserowych Tarantuleye od firmy GisE.

Jak działa podsłuch laserowy?

Narzędzia te wykorzystują promienie laserowe do zdalnego przechwytywania dźwięków w pomieszczeniach. Laser jest niewidoczny dla ludzkiego oka, a jego promień odbija się od powierzchni, rejestrując mikroskopijne drgania, które powstają w wyniku fal dźwiękowych wywołanych rozmową. Ich analiza pozwala poznać treść wypowiedzi i uzyskać dostęp do poufnych informacji. Ta zaawansowana technologia jest szczególnie ceniona przez służby specjalne, gdyż umożliwia przechwytywanie dźwięków z wnętrza budynku oddalonego nawet o 600 m od atakującego. To zapewnia również wiele możliwości przestępcom, którzy mogą wykorzystywać nowoczesne rozwiązania do negatywnych celów, na przykład do szantażu.

Co więcej, podsłuch laserowy nie pozostawia śladów, dlatego jego wykrycie bywa bardzo trudne. Detektor mikrofonów laserowych Tarantuleye przełamuje te przekonania. Stanowi odpowiedź na potrzeby osób, które są szczególnie narażone na bycie ofiarą podsłuchu laserowego – mowa między innymi o politykach, właścicielach firm czy też osobach prywatnych mających dostęp do wartościowych, poufnych informacji.

W jaki sposób detektor mikrofonów laserowych GisE Tarantuleye wykrywa działania szpiegowskie?

W firmie GisE specjalizujemy się w zakresie nowoczesnych technologii wykorzystywanych przez służby specjalne państw członkowskich NATO. Proponowany przez nas system antypodsłuchowy stanowi prawdziwą innowację na rynku. Jego działanie bazuje na algorytmach widzenia maszynowego, które wykorzystują w czasie rzeczywistym multispektralny obraz z nowoczesnego przetwornika. Odpowiednio zaprogramowany model matematyczny pozwala wykryć wszelkie anomalie, a więc plamki i wiązki lasera, które są niewidoczne dla ludzkiego oka.

Detektor mikrofonów laserowych GisE Tarantuleye Warszawa

I choć urządzenie skupia się na kwestii podsłuchu laserowego, to może również skutecznie przeciwdziałać innym narzędziom szpiegowskim. Pozwala ochronić wartościowe informacje przed ich przechwyceniem, niezależnie od tego, czy wrogie działania są prowadzone z budynku, samochodu, satelity, czy też balonu szpiegowskiego. Dzięki tym funkcjonalnościom detektor mikrofonów laserowych Tarantuleye doskonale sprawdzi się we wszystkich miejscach mających wartość strategiczną – między innymi w jednostkach decyzyjnych oraz infrastrukturze specjalnej.

Detektor mikrofonów laserowych GisE Tarantuleye – skuteczny system antypodsłuchowy

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa oferowane przez firmę GisE pozwalają efektywnie chronić się przed próbami inwigilacji laserowej oraz innymi działaniami szpiegowskimi. Aby wyposażyć swój dom lub siedzibę przedsiębiorstwa w nowoczesne zabezpieczenia, warto skontaktować się z naszymi specjalistami. Chętnie opowiemy o funkcjonalnościach proponowanych narzędzi oraz doradzimy w wyborze optymalnych rozwiązań.